1591DFBK
Description
BOX ABS BLACK 5.91"L X 3.15"W
DataSheet
1591DFBK PDF
Type Description
Series:1591F
Package:-
Part Status:Obsolete
Container Type:Box
Size / Dimension:5.906" L x 3.146" W (150.01mm x 79.91mm)
Height:1.973" (50.11mm)
Area (L x W):18.6in² (120cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Black
Thickness:0.079" (2.01mm)