FG16-04S.180.84
Manufacturer
Davies Molding, LLC.
VIGOR # :
Description
FUNCTIONAL HANDLE NYLON
Catalog
Handles
DataSheet
FG16-04S.180.84 PDF
Type Description
Series:FG16-04
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Drawer, Type
Height:3.150" (80.00mm)
Length - Center to Center:7.087" (180.00mm)