FG7-01.GA160.01
Manufacturer
Davies Molding, LLC.
VIGOR # :
Description
FUNCTIONAL HANDLE ALUMINUM/ NYLO
Catalog
Handles
DataSheet
FG7-01.GA160.01 PDF
Type Description
Series:FG7
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Drawer, Type
Height:3.110" (79.00mm)
Length - Center to Center:6.299" (160.00mm)