333-1.10-20.00-A-SW
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
ALUMINUM TUBULAR HANDLE
Catalog
Handles
DataSheet
333-1.10-20.00-A-SW PDF
Type Description
Series:GN 333
Package:Box
Part Status:Active
Type:Instrumentation
Height:2.600" (66.04mm)
Length - Center to Center:20.000" (508.00mm)