N1000EXTCR
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
1000MM EXTENSION KIT FOR 7018 CA
Catalog
Rack Accessories
DataSheet
N1000EXTCR PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:-
Features:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RMSQ2T2POB24
RMSQ2T2POB24
RACK ENERGY KIT 24: STANDARD KIT
PRD896WH/N
PRD896WH/N
ENCLOSURE ACCESSORY
PEVEPWH/N
PEVEPWH/N
PATCHRUNNER WHITE
1210Y5000222MDT
1210Y5000222MDT
CAP CER 2200PF 500V X7R 1210
DRA1-CXE240D5
DRA1-CXE240D5
SSR RELAY SPST-NO 5A 12-280V
A-0701-HT
A-0701-HT
LARGE ROUND METAL
N1000EXTCR
N1000EXTCR