PRD12108WH/N
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
ENCLOSURE ACCESSORY
Catalog
Rack Accessories
DataSheet
PRD12108WH/N PDF
Type Description
Series:PatchRunnerâ„¢
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:Dual Hinged Door
Features:-
For Use With/Related Products:Cable Management
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ZETHL-10
ZETHL-10
SZ HUMIDITY SENSOR, REQUIRES STA
PRVF1296ACWH/N
PRVF1296ACWH/N
ENCLOSURE ACCESSORY
PED896WH-V/N
PED896WH-V/N
PATCHRUNNER WHITE
VJ0805Y183JXBMP
VJ0805Y183JXBMP
CAP CER 0.018UF 100V X7R 0805
Q-7100P0003048I
Q-7100P0003048I
SMA-SJ/HDBNC-SJB G174 48I
IDS-3112N-60XGA1E
IDS-3112N-60XGA1E
12.1" XGA OPEN FRAME MONITOR 6