P946-12N-2P15
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
CABLE POWER
Catalog
Between Series Adapter Cables
DataSheet
P946-12N-2P15 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Connector Type:Rectangular 04 pos Plug to SATA 15 pos Female (2)
Length:1.00' (304.8mm)