Q-3501D000R108I
Description
SMA-RP/MCX-SP G316D 108I
DataSheet
Q-3501D000R108I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to MCX
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:MCX Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz