415-0029-MM150
Manufacturer
Vitelec / Cinch Connectivity Solutions
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMA PLUG RG316 5.906"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
415-0029-MM150 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:5.906" (150.00mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz