Q-3403I0003108I
Description
SMA-RP/SMB-RJ G174 108I
DataSheet
Q-3403I0003108I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMB Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz