Q-3700X000D084I
Description
SMA-RP/HDBNC-SP LMR19 84I
DataSheet
Q-3700X000D084I PDF
Style:HD-BNC to SMA
1st Connector:HD-BNC Plug
2nd Contact Gender:Male
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz