Q-3103V000H084I
Description
SMA-SJB/SMB-RP G142 84I
DataSheet
Q-3103V000H084I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMB
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:SMB Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz