Q-3E065000D006I
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
SMA-SP/10/23-SP LMR19 6I
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-3E065000D006I PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:1.0/2.3 to SMA
1st Connector:1.0/2.3 Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:6.000" (152.40mm)
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz