CB0.81-2IPX-6.5IN
Description
CBL ASSY IPX MHF1 PLG-PLG 6.5"
DataSheet
CB0.81-2IPX-6.5IN PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:6.500" (165.10mm)
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:White
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C