Q-3902K000M018I
Description
SMA-RP/N-SP LMR24 18I
DataSheet
Q-3902K000M018I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz