Q-680480005009I
Description
SMA-SP/TNC-RJB G316 9I
DataSheet
Q-680480005009I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to TNC
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:TNC Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:9.000" (228.60mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz