Q-3C03C000R084I
Description
SMA-SP/SMA-SP G316D 84I
DataSheet
Q-3C03C000R084I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz