Q-330450001003I
Description
SMA-RP/SMPM-SJB G178 3I
DataSheet
Q-330450001003I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMPM
1st Connector:SMPM Jack
2nd Contact Gender:Male
Length:3.000" (76.20mm)
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz