Q-3F03Y000H018I
Description
SMA-SP/SMB-SP G142 18I
DataSheet
Q-3F03Y000H018I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMB
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMB Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz