Q-2R04W0008108I
Description
SMA-RJB/TNC-RP RG58 108I
DataSheet
Q-2R04W0008108I PDF
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:TNC Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz