73078-UU-48
Description
CBL ASSY SMA-MMCX RG178B 4'
DataSheet
73078-UU-48 PDF
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Style:SMA to MMCX
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:MMCX Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-178B
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:2 GHz
Color:Copper
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C