Q-2S02G000H024I
Description
SMA-RJB/N-RP G142 24I
DataSheet
Q-2S02G000H024I PDF
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:N-Type Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz