Q-35013000R048I
Description
SMA-RP/MCX-SJ G316D 48I
DataSheet
Q-35013000R048I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to MCX
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:MCX Socket
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz