Q-2V0480005003I
Description
SMA-SJ/TNC-RJB G316 3I
DataSheet
Q-2V0480005003I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:TNC Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:3.000" (76.20mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz