Q-2U0450001084I
Description
SMA-SJB/SMPM-SJB G178 84I
DataSheet
Q-2U0450001084I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMPM
1st Connector:SMPM Jack
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz