Q-35022000R072I
Description
SMA-RP/N-SJB G316D 72I
DataSheet
Q-35022000R072I PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz