CCSMA642-MM-086F-120
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 10'
DataSheet
CCSMA642-MM-086F-120 PDF
Type Description
Series:-
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:120.0" (3.0m) 10.0'
Cable Type:2.54mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.6 GHz
Color:Blue
Features:-
Operating Temperature:-45°C ~ 85°C