Q-31025000H060I
Description
SMA-SJB/N-SJB G142 60I
DataSheet
Q-31025000H060I PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz