Q-3G066000M048I
Description
SMA-SP/10/23-SP LMR24 48I
DataSheet
Q-3G066000M048I PDF
Part Status:Active
Style:1.0/2.3 to SMA
1st Connector:1.0/2.3 Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:2.5 GHz