Q-39059000M072I
Description
SMA-RP/TNC-SP LMR24 72I
DataSheet
Q-39059000M072I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz