FMA28-S1S2-S12
Description
CBL ASSY SMA M-SMA M RA 12"
DataSheet
FMA28-S1S2-S12 PDF
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Gray
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C