Q-2V01T0005001M
Description
SMA-SJ/N-SJB G316 1M
DataSheet
Q-2V01T0005001M PDF
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz