Q-32066000M012I
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
SMA-SJB/10/23-SP LMR24 12I
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-32066000M012I PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:1.0/2.3 to SMA
1st Connector:1.0/2.3 Plug
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:2.5 GHz