Q-35021000R048I
Description
SMA-RP/N-SJB G316D 48I
DataSheet
Q-35021000R048I PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz