LSA28-1M1M-S18
Description
CBL ASSY MMCX M-MMCX M 18"
DataSheet
LSA28-1M1M-S18 PDF
Part Status:Active
Style:MMCX to MMCX
1st Connector:MMCX Plug
2nd Connector:MMCX Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:2.18mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Blue
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C