LSA28-M1M1-S18
Description
CBL ASSY MCX M-MCX M 18"
DataSheet
LSA28-M1M1-S18 PDF
Part Status:Active
Style:MCX to MCX
1st Connector:MCX Plug
2nd Connector:MCX Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:2.18mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Blue
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C