Q-2S02J000H012I
Description
SMA-RJB/N-SP G142 12I
DataSheet
Q-2S02J000H012I PDF
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz