Q-3004M000D060I
Description
SMA-SJB/TNC-SJB LMR19 60I
DataSheet
Q-3004M000D060I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz