Q-3800F000H018I
Description
SMA-RP/BNC-RP G142 18I
DataSheet
Q-3800F000H018I PDF
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz