Q-3004L000D018I
Description
SMA-SJB/TNC-SJ LMR19 18I
DataSheet
Q-3004L000D018I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz