Q-31025000H2.5M
Description
SMA-SJB/N-SJB G142 2.5M
DataSheet
Q-31025000H2.5M PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:98.4" (2.5m) 8.2'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz