Q-2Y03X0008108I
Description
SMA-SJB/SMB-SP RG58 108I
DataSheet
Q-2Y03X0008108I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMB
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:SMB Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz