Q-2T0770001108I
Description
SMA-SJ/AMC-RP G178 108I
DataSheet
Q-2T0770001108I PDF
Part Status:Active
Style:AMC4 to SMA
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:AMC4 Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz