Q-6704S000M060I
Description
SMA-SP/TNC-SJB LMR24 60I
DataSheet
Q-6704S000M060I PDF
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz