Q-330150001003M
Description
SMA-RP/MCX-RP G178 3M
DataSheet
Q-330150001003M PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz