Q-680680005108I
Description
SMA-SP/SMA-SP G316 108I
DataSheet
Q-680680005108I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to RP-SMA
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:RP-SMA Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz