CB1.13-IPXLK-SAF3OGTX15-10IN
Description
I-PEX(MHF1)LK-SMA O-RING, IP-67
DataSheet
CB1.13-IPXLK-SAF3OGTX15-10IN PDF
Type Description
Series:MHF1
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMA to IPEX MHF1
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:IPEX MHF1 LK (Locking) Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:10.000" (254.00mm)
Cable Type:1.13mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C