CCSMA26.5-MM-190-36
Manufacturer
Crystek Corporation
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
CCSMA26.5-MM-190-36 PDF
Type Description
Series:190
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:5.21mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:-
Color:Gray
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C