Q-3800B000H036I
Description
SMA-RP/BNC-SJB G142 36I
DataSheet
Q-3800B000H036I PDF
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Jack
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz