Q-7103W0005003M
Description
SMA-SJ/SMB-SP G316 3M
DataSheet
Q-7103W0005003M PDF
1st Connector:RP-SMA Jack
2nd Connector:SMB Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz